اتلاف وقت

ذهنم جمع نمیشه که بتونم تمومش کنم
از صبح دارم دور خودم می چرخم
کاش تموم شه
فرسایشی شده اوضاع بدجور

پ.ن1. خیلی گلی بخدا
پ.ن2. فامیلمو صدا کرد:))
پ.ن3. درس عبرت
پ.ن4. هیچوقت یادت نره
پ.ن5. ضربه خوبیه
پ.ن6. دزدگیر گذاشتم؛)
پ.ن7. لو میده که...
پ.ن8. دیگه نمیدونم!
پ.ن9. من کیستم؟!

/ 3 نظر / 3 بازدید
راسپينا

۱. تو هم گلی به خدا... می‌دونم با من نبودی.. آخه تو هم دوس زياد داری.. ۲. اونجا ديگه چرا فاميل؟ ۳. آره بعضی ضربه ها خوبن... ولی نه زياد... ۴. منم نمی‌دونم... ۵. ۶.

شفق

وای که بعضی وقتا چه می چسبه فاميلی آدم به خصوص وقتی با آدما صمیمی نباشی این جور وقتا برای من که فاميلی یعنی خود خودم و اسمم یعنی يکی نزديک به من که بايد همش مواظب رفتارش باشم کارات خوب پيش می ره؟

جنبش جهانی آزادی دانشجویان دربند

اکنون بیست و پنج روز از بازداشت دانشجویان دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب می گذرد اما متاسفاته نه تنها خبر امیدوار کننده ای در رابطه با وضعیت این دانشجویان به گوش نرسیده است که کوچکترین خبری از شش تن از برجسته ترین فعالان دانشجویی چپ که توسط ماموران لباس شخصی ربوده و بازداشت شده اند در دست نیست. مسئولان زندان اوین از پذیرفتن مسئولیت نگهداری این فعالان سیاسی خودداری می کنند و مسئولان دادگاه انقلاب تلویحا به خانواده ی این زندانیان سیاسی اعلام کرده اند که اسامی عزیزانشان در لیست بازداشت شدگان نیست. این در حالی است که پس ار ربودن و بازداشت آقایان سعید حبیبی و بهروز کریمی زاده ماموران امنیتی به حکم دادگاه انقلاب وارد منزل این دو مبارز سیاسی شده و دست نوشته ها ، کتابها ، هارد کامپوتر و وسایل دیگری را ضبط کرده و با خود برده اند. ---------- جهانیان برای حمایت از فرزندان این مملکت به پا خواسته اند. شما برای حمایت از دانشجویان بی گناه در بند چه کرده اید؟ برای کمک به ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود قرار دهید!